Powrót do wszystkich wyników

Cluster

Katowice, Stary Dworzec

Dworcowa 8, Katowice

Małe biuro dla 2-4 osób

Biuro serwisowane w Katowicach o powierzchni ok. 15 m² idealne dla małego zespołu 2-4 osobowego. Biuro zapewnia pełną prywatność swobodę pracy. Jest w pełni wyposażone (biurka i fotele z zagłówkami) oraz zaopatrzone w dedykowaną sieć wifi o przepustowości 500/500 Mbps. W cenie wliczony pełen dostęp do kuchni oraz pakiet godzinowy na salki konferencyjne.

Specyfikacja
Udogodnienia w budynku
Lokalizacja
Lokalizacja

Cluster przy ulicy Dworcowej 8 w Katowicach to eleganckie biuro znajdujące się w historycznym budynku Starego Dworca, który został starannie odnowiony, aby sprostać współczesnym standardom. Jedynie historyczna fasada pozostała nietknięta, otaczając wnętrze, w którym wszystko jest nowe, oddane do użytku w połowie 2021 roku.

Cluster, zajmując blisko dwie trzecie budynku, dysponuje przestrzenią biurową o pow. 2,200 m². W naszej ofercie dostępnych jest ponad 30 biur serwisowanych, część coworkingowa oraz sale konferencyjne. 

Biuro spełnia standardy najbardziej wymagających klientów. Zaangażowanie widoczne jest w każdym detalu - od dobrze wyposażonych indywidualnych biur, po komfortowe kuchnie i eleganckie sale konferencyjna. 

Nasi klienci są różnorodni, gościmy zarówno międzynarodowe korporacje, jak i polskich i międzynarodowych przedsiębiorców z sektorów IT, finansów i logistyki. 

Jesteśmy dumni z oferowania wysokiej jakość biur, co sprawia, że jesteśmy polecani lokalnym i zagranicznym firmom poszukującym doskonałej obsługi i prestiżowej lokalizacji.

Pokaż więcej
Read less
Cena od
1150
PLN/
biurko
Cena przed obniżką: 
1 300 zł
HOT!
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę lub zaplanuj wizytę, aby obejrzeć nasze biura osobiście.
Umów się na darmowy dzień próbnyZarezerwujUmów się na obejrzenie biura
Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz lub zadzwoń bezpośrednio (+48) 726 006 600.
+
-
Przesyłając zapytanie akceptujesz treść
Polityki Prywatności
na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Poniżej link do broszury biura.
Pobierz Broszurę Biura
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Więcej informacji