Powrót do wszystkich wyników

Cluster

Katowice, Stary Dworzec

Dworcowa 8, Katowice

Wygodne biuro 11-osobowe z prywatną salą spotkań

To prywatne biuro serwisowane w Katowicach, odpowiednie dla 7-11 osób, zajmuje 49 m² i aktualnie wyposażone jest 11 biurek.

Biuro jest podzielone na dwa pomieszczenia: główny pokój z 9 biurkami i mniejszy gabinet z 2 biurkami, który może służyć jako gabinet menadżerski lub sala konferencyjna.

Biuro znajduje się w lewym skrzydle budynku i oferuje bardziej prywatną przestrzeń do pracy, odpowiednią dla zespołów potrzebujących cichego miejsca.

Specyfikacja
Udogodnienia w budynku
Lokalizacja
Lokalizacja

Cluster przy ulicy Dworcowej 8 w Katowicach to eleganckie biuro znajdujące się w historycznym budynku Starego Dworca, który został starannie odnowiony, aby sprostać współczesnym standardom. Jedynie historyczna fasada pozostała nietknięta, otaczając wnętrze, w którym wszystko jest nowe, oddane do użytku w połowie 2021 roku.

Cluster, zajmując blisko dwie trzecie budynku, dysponuje przestrzenią biurową o pow. 2,200 m². W naszej ofercie dostępnych jest ponad 30 biur serwisowanych, część coworkingowa oraz sale konferencyjne. 

Biuro spełnia standardy najbardziej wymagających klientów. Zaangażowanie widoczne jest w każdym detalu - od dobrze wyposażonych indywidualnych biur, po komfortowe kuchnie i eleganckie sale konferencyjna. 

Nasi klienci są różnorodni, gościmy zarówno międzynarodowe korporacje, jak i polskich i międzynarodowych przedsiębiorców z sektorów IT, finansów i logistyki. 

Jesteśmy dumni z oferowania wysokiej jakość biur, co sprawia, że jesteśmy polecani lokalnym i zagranicznym firmom poszukującym doskonałej obsługi i prestiżowej lokalizacji.

Pokaż więcej
Read less
Cena od
1150
PLN/
biurko
Cena przed obniżką: 
1 250 zł
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę lub zaplanuj wizytę, aby obejrzeć nasze biura osobiście.
Umów się na darmowy dzień próbnyZarezerwujUmów się na obejrzenie biura
Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz lub zadzwoń bezpośrednio (+48) 726 006 600.
+
-
Przesyłając zapytanie akceptujesz treść
Polityki Prywatności
na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Poniżej link do broszury biura.
Pobierz Broszurę Biura
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Więcej informacji