Poznaj Brand Backup - naszego nowego najemcę!

Cieszymy się, że możemy powitać w naszych przestrzeniach kolejnego fantastycznego najemcę - agencję Brand Backup, która dołączyła do naszej społeczności Cluster Zabłocie w maju.

Brand Backup to zespół pełen pasji specjalistów, gotowych do wsparcia Twojej firmy swoim profesjonalizmem i unikalnymi umiejętnościami. Ich misja jest prosta, ale mocna - pomagać Ci realizować Twoje cele zawodowe.

Agencja zajmuje się wsparciem codziennej pracy projektowej w wielu obszarach, takich jak:

- design 2D i 3D, 

- projektowanie POSM, 

- aktywacje konsumenckie, 

- kampanie komunikacyjne i wiele innych. 

Ich doświadczenie w pracy z dużymi, międzynarodowymi markami, a także wieloletnie doświadczenie i niezawodny zespół, sprawiają, że są w stanie działać mega efektywnie.

Brand Backup idzie o krok dalej, wspierając marketerów w szerokim spektrum działań. 

Organizują kompleksowe sesje zdjęciowe, oferują rozwiązania CMS, tworzą kampanie e-mail i SMS, gry i aplikacje, animacje, oraz strony i sklepy www. Ich strony marek, konkursy i sklepy są dostosowane do potrzeb klienta, branży i obowiązujących trendów. Branding, design 3D i 2D to tylko niektóre z obszarów, w których są prawdziwymi mistrzami.

Jesteśmy niezwykle dumni, że Brand Backup wybrało Cluster Zabłocie jako miejsce do rozwoju swojej działalności. Jako wspólnota biznesowa, zawsze staramy się tworzyć przestrzeń, która sprzyja innowacjom, kreatywności i wzajemnej inspiracji. Wierzymy, że doświadczenie i zaangażowanie Brand Backup przyczyni się do wzbogacenia naszego środowiska i stworzenia jeszcze lepszego miejsca do pracy dla wszystkich.

“ Uwielbiamy ciekawe inicjatywy polskiego biznesu, a połączenie unikatowej przestrzeni, świetnej lokalizacji i ciekawych ludzi sprawia, że Cluster pozostawia daleko za sobą jakąkolwiek konkurencję objętą naszym researchem. Pierwsze wrażenia to potwierdzają, mega pomocna ekipa Clustra bardzo ułatwiła nam odpalenie lokalu (thanks!:), międzynarodowe środowisko ludzi o otwartych umysłach sprzyja kreatywności, która w naszej pracy jest bardzo istotna. Do tego piękna przestrzeń, świetne miejscówki z jedzeniem zaraz obok, cisza, spokój i słoneczna pogoda w pierwszych dniach dopełniają całości. Liczymy na mega udaną współpracę!” - mówi Łukasz, Brand Backup

Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o firmie Brand Backup oraz poznać ich projekty, zapraszamy na stronę internetową - https://www.brandbackup.pl/pl

Date
News
By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.