PetExpert by Trupanion - Innowacyjna Firma w Cluster Zabłocie

PetExpert by Trupanion - Innowacyjna Firma w Cluster Zabłocie

W styczniu 2018 roku na rynku ubezpieczeń dla zwierząt pojawił się gracz, który szybko zdobył uznanie i zaufanie właścicieli czworonogów. PetExpert by Trupanion to firma z długoletnim doświadczeniem na rynkach Czech i Słowacji, postanowiła rozszerzyć swoją działalność na Polskę, otwierając swój pierwszy oddział w Cluster Zabłocie. Dla nas, jako gospodarzy tego innowacyjnego miejsca pracy, to niezwykła przyjemność i zaszczyt móc powitać ich w naszej społeczności.

O co chodzi w PetExpert by Trupanion?

PetExpert to firma, która rewolucjonizuje podejście do ubezpieczeń dla zwierząt. Ich misją jest zapewnienie opieki na najwyższym poziomie dla naszych futrzastych przyjaciół, nawet w sytuacjach, których nikt nie jest w stanie przewidzieć. Wprowadzając pierwszy w pełni online system ubezpieczeń dla kotów i psów, dostosowują swoje usługi do rzeczywistych potrzeb odpowiedzialnych właścicieli zwierząt.

Jednym z kluczowych elementów oferty PetExpert jest największe pokrycie kosztów leczenia weterynaryjnego na rynku. To oznacza, że właściciele zwierząt mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich czworonożni przyjaciele są odpowiednio chronieni, a ewentualne koszty leczenia nie będą stanowiły dla nich obciążenia finansowego. Co więcej, PetExpert płaci bezpośrednio lekarzom weterynarii, co eliminuje kłopotliwe procedury zwrotu kosztów.

Innowacyjne i Przejrzyste Ubezpieczenia dla Zwierząt

PetExpert kładzie ogromny nacisk na jasność i przejrzystość swoich warunków ubezpieczeń, co przekłada się na korzyści zarówno dla klientów, jak i weterynarzy. To firma, która dba o dobro zwierząt, wspierając doskonałe warunki dla nich i korzystając z najnowszych innowacji w diagnostyce i leczeniu. Obejmuje ona 95% chorób i urazów, co oznacza, że kwestie zdrowotne naszych pupili są w najlepszych rękach.

Wpływ PetExpert na Polską Społeczność Właścicieli Zwierząt

W Cluster Zabłocie jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że PetExpert wybrał nasze biura jako miejsce swojej ekspansji na polski rynek. To potwierdzenie naszego zaangażowania w promowanie innowacji i wspieranie firm o ogromnym potencjale wzrostu. Jest to także wyraz naszego oddania idei opieki nad zwierzętami i zwiększenia świadomości właścicieli zwierząt na temat znaczenia odpowiedniego ubezpieczenia.

Serdecznie witamy PetExpert w naszej społeczności i z niecierpliwością oczekujemy na pozytywny wpływ, jaki wywrą na życie właścicieli zwierząt w Polsce. Ich wzrost i sukces oznaczają większy spokój ducha dla właścicieli zwierząt oraz bardziej dostępne i skuteczne rozwiązania medyczne dla naszych ukochanych futrzaków. Oto firma, która naprawdę dba o dobrobyt naszych zwierzęcych przyjaciół, i cieszymy się, że mają możliwość działać właśnie tutaj, w Polsce.

Date
News
By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.