Przełamuj Biurowe Ściany: Zalety Korzystania z Coworkingu w Cluster

Przełamuj Biurowe Ściany: Zalety Korzystania z Coworkingu w Cluster

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałaby Twoja praca, gdybyś mógł z niej korzystać z dowolnego miejsca, które wybierzesz, z dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień i możliwością nawiązywania nowych kontaktów biznesowych? Brzmi jak marzenie, prawda? Dzięki coworkingowi w Cluster, to marzenie może stać się rzeczywistością.

Cluster: Wprowadzenie do Nowoczesnej Przestrzeni Pracy

Cluster oferuje różne możliwości korzystania z przestrzeni coworkingowej. Możesz wybrać między dedykowanym biurkiem, gdzie zawsze masz swoje stałe miejsce, a hot deskami, które dają większą elastyczność i pozwalają pracować z różnych miejsc. Dla tych, którzy potrzebują większej elastyczności, oferowane są karnety na 10 wejść do wykorzystania przez 3 miesiące.

Cluster oferuje 4 lokalizacje, umożliwiając dostęp do przestrzeni coworkingowych zarówno w Krakowie, jak i Katowicach. 

  • Cluster Plac Inwalidów, Józefitów 8 Kraków
  • Cluster Stare Podgórze, Zamoyskiego 24 Kraków
  • Cluster Zabłocie, Przemysłowa 12 Kraków
  • Cluster Stary Dworzec Dworcowa 8 Katowice

Zalety Biurka Dedykowanego w Cluster

Decydując się na biurko dedykowane w Cluster, otrzymujesz dostęp do szeregu udogodnień. 

Zaczynając od symetrycznego internetu (500Mb/500Mb), co jest niezbędne dla efektywnej pracy online, masz nielimitowany dostęp do kuchni i przestrzeni wspólnych, HVAC (klimatyzacja/wentylacja) dla komfortu i codzienny serwis sprzątający, aby utrzymać Twoje miejsce pracy w nienagannej czystości.

Dodatkowo, otrzymujesz nielimitowaną możliwość korzystania z budek telefonicznych, które są idealne do prowadzenia prywatnych rozmów i wideokonferencji. Zyskujesz również 20 godzin w pełni wyposażonych salach spotkań - idealne do organizacji spotkań zespołowych, prezentacji lub warsztatów. I na koniec, ale nie mniej ważne, otrzymujesz kartę dostępu do budynku, która pozwala na wejście 24/7.

Dlaczego Wybrać Cluster?

Cluster nieustannie dąży do innowacji i ulepszania swojej oferty. Najnowszą nowością jest Open Pass, który umożliwia dostęp do wszystkich lokalizacji. To oznacza, że niezależnie od tego, gdzie jesteś - w Krakowie czy Katowicach - zawsze masz dostęp do przestrzeni coworkingowej Cluster.

Korzystanie z coworkingu w Cluster to nie tylko dostęp do nowoczesnej przestrzeni pracy. To również możliwość nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, wymiana pomysłów i doświadczeń z innymi profesjonalistami, a przede wszystkim - możliwość pracy w elastycznym, inspirującym środowisku, które stwarza idealne warunki do rozwijania swojej działalności.

Zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności i odkrywania zalet coworkingu w Cluster!

Skontaktuj się z nami!

💻 hi@clusteroffices.com

📱 726 550 404

Date
News
By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.