Cluster

Kraków, Stare Podgórze

Zamoyskiego 24, Kraków

Dwupiętrowe biuro dla 8-10 osób z widokiem na Wawel (3.04)

Położone na 3 i 4 piętrze w naszej lokalizacji Cluster Stare Podgórze, dwupoziomowe biuro doskonale nadaje się dla zespołu liczącego do 10 osób.

Zaprojektowane z myślą o wydajności, dwupoziomowy układ biura zapewnia każdemu członkowi zespołu wystarczającą przestrzeń do wygodnej i produktywnej pracy. Na pierwszym piętrze mieści się 6 stanowisk pracy, na drugim piętrze dodatkowe 4 stanowiska.

Biuro posiada wewnętrzną salę spotkań i magazynek, co dodatkowo zwiększa użyteczność przestrzeni. W biurze można dodatkowo wstawić wygodną sofę lub pufy i zorganizować wewnętrzną strefę odpoczynku.

Z okien można podziwiać piękną panoramę Krakowa, w tym widok na Wawel.

Biuro szczególnie polecamy firmom, którym zależy na wysokiej jakości przestrzeni biurowej, na jasnych przestrzeniach oraz na prestiżu lokalizacji. Dostępny parking kryty.

Specyfikacja
Udogodnienia w budynku
Lokalizacja
Lokalizacja

Nasza lokalizacja Cluster Stare Podgórze to połączenie historii i nowoczesności. Budynek z 1892 roku został odrestaurowany i nadbudowany w 2021, oferując pięć pięter nowoczesnej przestrzeni biurowej.

W trakcie renowacji zadbaliśmy o zachowanie historycznego charakteru krakowskiego Starego Podgórza. Użyliśmy wysokiej jakości materiałów, a dekoracje i sztuka lokalnych artystów, w tym Bartłomieja Chwilczyńskiego, dodają charakteru.

Cluster Stare Podgórze to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie zarówno historię, jak i współczesność. Biuro dostosowane jest do najwyższych standardów, szczególnie pod kątem wyposażenia (ergonomiczne meble) jak i instalacji budynkowych (wentylacja i klimatyzacja, wysoki standard sieci IT). Naprzeciwko biura znajduje się kryty, wielopoziomowy nowoczesny parking.

Lokalizacja pozwala na spacery po sąsiadującym Parku Bednarskiego i Rynku Podgórskim. Znajdująca się niedaleko kładka o. Bernatka oferuje łatwe dotarcie do dzielnicy Kazimierz.

Oferujemy 1,250 m² powierzchni biurowej, w tym 14 serwisowanych biur dla łącznie 156 osób i 15 miejsc coworkingowych. Dostępne są również sale konferencyjne, idealne na spotkania i warsztaty.

Zapraszamy do naszej lokalizacji, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Pokaż więcej
Read less
Cena od
1200
PLN/
biurko
Cena przed obniżką: 
1 350 zł
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę lub zaplanuj wizytę, aby obejrzeć nasze biura osobiście.
Umów się na darmowy dzień próbnyZarezerwujUmów się na obejrzenie biura
Jesteś zainteresowany?
Wypełnij formularz lub zadzwoń bezpośrednio (+48) 726 550 404.
+
-
Przesyłając zapytanie akceptujesz treść Polityki Prywatności na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Dziękujemy za wypełnienie formularza kontaktowego.
Nas zespół wkrótce się z Państwem skontaktuje.

Zapraszamy do pobrania broszury biura i zapoznania się z ofertą lokalizacji.
Pobierz broszurę biura
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Więcej informacji