Cluster

Kraków, Pl. Inwalidów

Józefitów 8, Kraków

Loftowe biuro dla 6-10 osób

Nasze biuro serwisowane na Pl. Inwalidów jest dostosowane do potrzeb zespołów liczących do 6 do 10 osób, oferując wydajną i w pełni wyposażoną przestrzeń do pracy. Biuro zapewnia kompleksowy pakiet usług, wszystkie wliczone w cenę.

Będziesz mieć dostęp do niezbędnych udogodnień, takich jak sale konferencyjne, budki telefoniczne, szybki Internet i wiele innych, co czyni go idealnym wyborem dla zespołów IT poszukujących produktywnego i bezproblemowego środowiska pracy.

Specyfikacja i Wyposażenie
Udogodnienia w tym Budynku
Lokalizacja
Lokalizacja

Cluster przy Placu Inwalidów to połączenie loftowego stylu i historycznego charakteru Krakowa. Budynek oryginalnie postawiony w 1944 r. i w pełni odnowiony w 2018 r. oferuje 900 m² świetnie utrzymanej przestrzeni biurowej, która rezonuje charakterem i jakością.

Biuro wyposażone jest w 120 stanowisk pracy w 7 biurach serwisowanych oraz 20 biurek coworkingowych. 

Ta lokalizacja ugruntowała swoją pozycję jako wysokiej jakości przestrzeń biurowa dla firm ceniących profesjonalną atmosferę pracy. Nasi członkowie mają dostęp 24/7, a biuro wyposażone jest dodatkowo we w pełni wyposażoną kuchnię, salę konferencyjną i prysznic dla rowerzystów. Biuro połączone jest też z restauracją Wine Garage oraz apartamentami serwisowanymi Wine Apartments, do których nasi członkowie otrzymują stałą zniżkę.

Możemy pochwalić się bardzo wysokim wskaźnikiem zajętości, co świadczy o wysokim zadowoleniu naszych klientów i znajduje odzwierciedlenie w doskonałych ocenach. 

Od otwarcia w listopadzie 2018 roku, nasza lokalizacja przy Placu Inwalidów szczyci się dużą popularnością, nie tylko przez charakterystyczny design ale również przez doskonałą obsługę klienta, zapewniając optymalne warunki do pracy.

Pokaż więcej
Read less
Cena od
1350
PLN/
biurko
Cena przed obniżką: 
1 450 zł
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę lub zaplanuj wizytę, aby obejrzeć nasze biura osobiście.
Umów się na darmowy dzień próbnyZarezerwuj onlineUmów się na obejrzenie biura
Jesteś zainteresowany?
Wypełnij formularz lub zadzwoń bezpośrednio (+48) 726 550 404.
+
-
Przesyłając zapytanie akceptujesz treść Polityki Prywatności na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Dziękujemy za wypełnienie formularza kontaktowego.
Nas zespół wkrótce się z Państwem skontaktuje.

Zapraszamy do pobrania broszury biura i zapoznania się z ofertą lokalizacji.
Pobierz Broszurę Biura
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Więcej informacji