POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM - DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI!

Czy kiedykolwiek czułeś, że Twoje serce rośnie, gdy widzisz bezdomne psiaki i kociaki? Czy nie możesz przejść obojętnie obok tych niewinnych istot, które potrzebują naszej pomocy? Jeśli tak, to mam dla Ciebie wspaniałą propozycję.

Chcielibyśmy Cię zaprosić do wsparcia organizacji, która robi ogromne rzeczy dla bezdomnych zwierząt w naszej okolicy.

DOG RESCUE to lokalna, mała, ale niezwykle oddana organizacja, która działa na rzecz ratowania bezdomnych zwierzaków. Ich misją jest znalezienie kochających domów dla tych nieszczęsnych istot, które często doświadczyły przemocy, zaniedbania i odrzucenia.

Możesz pomóc im na wiele sposobów, a najłatwiejszym i najbardziej skutecznym jest udział w zbiórce pieniędzy. Każdy grosz, który wrzucisz do puszki, ma ogromne znaczenie i pozwala DOG RESCUE na dalsze działanie. Dzięki zebranym środkom organizacja może zapewnić lekarstwa, pożywienie, schronienie i opiekę weterynaryjną dla bezdomnych zwierząt.

Aby być na bieżąco z działaniami DOG RESCUE i dowiedzieć się więcej o cudownych zwierzakach, które udało im się uratować, polub ich stronę na Facebooku. Tam znajdziesz najnowsze informacje, historie sukcesu adopcji i sposoby, w jakie możesz pomóc. Wystarczy kliknąć w ten link: www.facebook.com/StowarzyszenieDogRescue

Pamiętaj, że Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie. Dla tych bezdomnych zwierząt, które znalazły swoje domy dzięki DOG RESCUE, to Ty jesteś bohaterem. Twój wkład może sprawić, że więcej psiaków i kociaków znajdzie szczęśliwe, kochające rodziny.

Zatem, jeśli tak jak my kochasz zwierzęta i chcesz pomóc bezdomnym zwierzakom, dołącz do zbiórki dla DOG RESCUE. Razem możemy uczynić wielką różnicę w życiu tych niewinnych istot.

POMAGAMY! Polub DOG RESCUE na Facebooku (www.facebook.com/StowarzyszenieDogRescue) i przekaż darowiznę, gdy tylko będziesz mógł. Każdy grosz się liczy, a Twoje serce będzie pełne radości, wiedząc, że pomagasz potrzebującym zwierzakom.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Date
News
By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.