Skedda - system rezerwacji sal w Clustrze

Rezerwacja sal konferencyjnych przez internet

Już jest! System rezerwacji sal dostępny online. Spore ułatwienie dla klientów Cluster Officers. To rozwiązanie do szybkiej rezerwacji meeting roomów i sal konferencyjnych, bez wychodzenia z domu czy biura. Łatwa, przejrzysta aplikacja daje możliwość sprawdzenia dostępności sal — z dużym wyprzedzeniem lub na ostatnią chwilę. Odkryj bezproblemową rezerwację pomieszczeń na spotkania biznesowe w Cluster Offices! 

Sale biznesowe w Krakowie 

 Kameralne, piękne i profesjonalnie wyposażone przestrzenie na spotkania biznesowe Cluster Offices spełniają wszystkie oczekiwania organizatorów konferencji, szkoleń, warsztatów i rekrutacji. Rozliczane są za godzinę lub w innych wygodnych modelach. Do zestawu udogodnień dodaliśmy właśnie kolejne — intuicyjny w obsłudze system rezerwacji Skedda. 

Jeszcze łatwiejsza rezerwacja

Po drodze wypróbowaliśmy wiele innych aplikacji. Zdecydowanie Skedda, pod kątem funkcjonalności i przejrzystości, przewyższała wszystkie pozostałe rozwiązania. Klienci, którzy skorzystali już z możliwości rezerwacji sal biznesowych Cluster Offices poprzez system Skedda, wysoko ocenili jej przydatność. Wśród zalet wymieniana jest możliwość szybkiego sprawdzenia obłożenia, ekspresowy wybór sali i jej rezerwacja przez internet o dowolnej porze dnia, bez oczekiwania na kontakt z osobą obsługującą biuro. 

Wygodne przeglądanie

Aplikacja do rezerwacji pozwala oglądać wszystkie lokalizacje i sale w jednym widoku lub oddzielnie, co jest wyjątkowo przydatne, gdy jesteś zdecydowany na konkretne miejsce. Podobną elastyczność gwarantuje terminarz — tu możliwe jest przeglądanie dostępności sal na konkretny dzień, lub nawet cały miesiąc. Czarno na białym (dosłownie i w przenośni) widać, które sale są dostępne w okresie, którym jesteś zainteresowany.

Gdzie dokonać rezerwacji 

By dokonać rezerwacji, wejdź na profil Cluster Offices w aplikacji Skedda. Możesz to zrobić zarówno z poziomu desktopowej przeglądarki internetowej, jak i przez urządzenia mobilne — za pomocą funkcjonalnej aplikacji. Adres do bookingów to  https://clusteroffices.skedda.com/booking. Znajdziesz go zawsze na stronie głównej Cluster Offices. 

Jak rezerwować sale biznesowe

 Proces rezerwacji został uproszczony do minimum potrzebnych informacji. Rezerwacji dokonasz, używając adresu mailowego. Wystarczy, że wybierzesz konkretną salę i godzinę. 

Jeśli odwiedzisz Cluster Offices, by obejrzeć sale i na miejscu wybrać odpowiednią dla Twoich potrzeb, możesz skorzystać z rezerwacji poprzez kod QR. Umieściliśmy tabliczki kierujące do systemu Skedda przy wejściu do każdej z sal. To praktyczne rozwiązanie: widzisz, wybierasz, bookujesz. 

System rezerwacji Cluster Offices

Tak jak wspominaliśmy, widok w aplikacji umożliwia przeglądanie dostępności sal w wybranym okresie czasu. Możesz także użyć opcji Spaces, by zobaczyć wyłącznie pomieszczenia spełniające obrane przez Ciebie kryteria: metraż, ilość miejsc, przeznaczenie. Neutralne kolory i przemyślany układ aplikacji Skedda pozwala zrozumieć sposób działania systemu rezerwacji w zaledwie kilka sekund. Od razu wiadomo, które sale dostępne są w wybranym przez Ciebie terminie. Zyskujesz także możliwość rezerwacji ze znacznym wyprzedzeniem. 

Skorzystaj z rezerwacji online

Wykorzystaj System Skedda by łatwo i szybko zarezerwować salę na spotkania biznesowe. Dostępność sal sprawdzisz, pracując z pociągu, biura, domu. To super przydatne rozwiązanie, które pozwala podejmować decyzję wtedy, kiedy Tobie wygodnie — bez umawiania się z kimkolwiek na spotkanie, bez zgrywania harmonogramów. Skedda sprawdzi się także, jeśli na co dzień pracujesz w innym mieście, a do Krakowa przyjeżdżasz na jednodniowe wydarzenie, czy rekrutację. 

rezerwuj sale biznesowe online

Date
News
By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.