Poznaj Cluster Stare Podgórze: Idealne miejsca dla Twojego biznesu

Poszukujesz idealnego miejsca dla swojego biznesu? 

Cluster Stare Podgórze jest odpowiedzią na Twoje potrzeby! Znajdujący się w cichej okolicy, z dala od zgiełku miasta, jest doskonałym miejscem dla różnego rodzaju przedsiębiorców, korporacji i startupów.

Nasz 4-piętrowy obiekt, Cluster Stare Podgórze, o powierzchni 1200 m2, spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy 15 biur serwisowanych oraz 6 sal spotkań, które są gotowe do użycia.

Na każdym piętrze znajduje się w pełni wyposażona, wygodna kuchnia, dostępna dla wszystkich naszych najemców.

W Cluster Stare Podgórze stawiamy na najwyższy poziom infrastruktury IT, spełniający standardy najbardziej wymagających firm IT. Nie musisz się martwić o jakość technologii - jesteśmy gotowi sprostać Twoim potrzebom.

Nasz obiekt wyróżnia się nie tylko wysokim standardem wykończenia, ale także pięknym widokiem na miasto. Zlokalizowany w historycznej kamienicy o ponad stuletniej historii, zachowuje oryginalne elementy architektoniczne. Cegła, kamień i butikowa atmosfera tworzą niepowtarzalny charakter tego miejsca.

Budynek składa się z czterech kondygnacji, antresoli i jest wykonany zgodnie z najwyższym standardem odpowiadającym klasie A. Cluster mieści się w jednej części, natomiast obok znajduje się restauracja Wine Garage.

Nasze biura serwisowane oferują również przestronne i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Bez trudu zorganizujesz tu spotkania biznesowe i prezentacje.

Dobrze skomunikowana lokalizacja Cluster Stare Podgórze sprawia, że jest łatwo dostępny komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, takie jak Korona, Rondo Matecznego oraz pl. Bohaterów Getta. Ponadto, naprzeciwko biura znajduje się kryty, wielopoziomowy parking miejski.

Okolica biura oferuje wiele atrakcji dla Ciebie i Twoich pracowników. 

Park Bednarskiego (50 m), Rynek Podgórski (300 m) i Kładka Bernatka (750 m) są tuż obok. Dodatkowo, w okolicy znajduje się wiele sklepów i restauracji. Jeśli jesteś miłośnikiem wina, to z przyjemnością polecamy Wine Garage - naszą zaprzyjaźnioną winiarnię. Oferuje ona degustacje wina oraz jest doskonałym miejscem na lunch i nieformalne spotkania.

Oferujemy różnorodne opcje, aby dostosować się do Twoich potrzeb:
  • 4-osobowe biuro na 4. piętrze z malowniczym widokiem na Kraków. Przestronne i komfortowe pomieszczenia zapewnią odpowiednie warunki do efektywnej pracy.
  • 8-osobowe parterowe biuro z osobno wydzieloną przestrzenią, która może zostać zagospodarowana na przykład jako sala spotkań. Ta elastyczna przestrzeń pozwoli Ci dostosować biuro do Twoich indywidualnych potrzeb.
  • 12-osobowe biuro na 4. piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. To wyjątkowe miejsce zapewni inspirujące otoczenie dla Twojego zespołu.
  • 15-osobowe biuro na 3. piętrze z antresolą. Ta przestronna przestrzeń pozwoli Ci i Twoim współpracownikom pracować wydajnie i efektywnie.

Nie zwlekaj! Dołącz do naszego dynamicznego środowiska w Cluster Stare Podgórze i skorzystaj z naszej unikalnej oferty biur serwisowanych. Zapewniamy profesjonalne miejsce pracy, wyjątkową atmosferę i dogodną lokalizację.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zarezerwować swoje nowe biuro w Cluster Stare Podgórze. Niech Twoja firma rozwija się w idealnym środowisku!

💻 hi@clusteroffices.com

📱 726 550 404

Date
News
By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.