Powrót do wszystkich wyników

Cluster

Kraków, Stare Podgórze

Zamoyskiego 24, Kraków

Jasne biuro serwisowane dla 12 osób (nr 2.03)

Zlokalizowane na drugim piętrze naszej lokalizacji Cluster Stare Podgórze, to biuro z widokiem na Park Bednarskiego i miasto jest idealne dla zespołu składającego się z maksymalnie 12 osób.

Zaprojektowane z myślą o efektywności, układ tego biura zapewnia każdemu członkowi zespołu wystarczającą przestrzeń do wygodnej i produktywnej pracy. Biurka o wymiarach 140x80 zapewniają maksymalny komfort. Ustawione w tzw. układzie wyspowym, zapewniają każdemu pracownikowi dużo przestrzeni i prywatności. Biuro jest bardzo dobrze oświetlone. Obok znajduje się biuro dla 6-8 osób, które jest idealną opcją dla rozwijających się zespołów. Dostępny parking kryty na przeciwko wejścia do kamienicy.

Szczególnie polecamy to biuro firmom, które dbają o wysokiej jakości przestrzeń biurową, jasne pomieszczenia i prestiż lokalizacji.

Specyfikacja
Udogodnienia w budynku
Lokalizacja
Lokalizacja

Nasza lokalizacja Cluster Stare Podgórze to połączenie historii i nowoczesności. Budynek z 1892 roku został odrestaurowany i nadbudowany w 2021, oferując pięć pięter nowoczesnej przestrzeni biurowej.

W trakcie renowacji zadbaliśmy o zachowanie historycznego charakteru krakowskiego Starego Podgórza. Użyliśmy wysokiej jakości materiałów, a dekoracje i sztuka lokalnych artystów, w tym Bartłomieja Chwilczyńskiego, dodają charakteru.

Cluster Stare Podgórze to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie zarówno historię, jak i współczesność. Biuro dostosowane jest do najwyższych standardów, szczególnie pod kątem wyposażenia (ergonomiczne meble) jak i instalacji budynkowych (wentylacja i klimatyzacja, wysoki standard sieci IT). Naprzeciwko biura znajduje się kryty, wielopoziomowy nowoczesny parking.

Lokalizacja pozwala na spacery po sąsiadującym Parku Bednarskiego i Rynku Podgórskim. Znajdująca się niedaleko kładka o. Bernatka oferuje łatwe dotarcie do dzielnicy Kazimierz.

Oferujemy 1,250 m² powierzchni biurowej, w tym 14 serwisowanych biur dla łącznie 156 osób i 15 miejsc coworkingowych. Dostępne są również sale konferencyjne, idealne na spotkania i warsztaty.

Zapraszamy do naszej lokalizacji, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Pokaż więcej
Read less
Cena od
1150
PLN/
biurko
Cena przed obniżką: 
1 350 zł
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę lub zaplanuj wizytę, aby obejrzeć nasze biura osobiście.
Umów się na darmowy dzień próbnyZarezerwujUmów się na obejrzenie biura
Chcesz wiedzieć więcej?
Wypełnij formularz lub zadzwoń bezpośrednio (+48) 726 550 404.
+
-
Przesyłając zapytanie akceptujesz treść
Polityki Prywatności
na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Poniżej link do broszury biura.
Pobierz Broszurę Biura
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Więcej informacji