Cluster

Kraków, Stare Podgórze

Zamoyskiego 24, Kraków

Jasne biuro serwisowane dla 12 osób (nr 2.03)

Cena od:
990
PLN /
biurko
Zarezerwowane
Zarezerwowane
12
os.

Zlokalizowane na drugim piętrze naszej lokalizacji Cluster Stare Podgórze, to biuro z widokiem na Park Bednarskiego i miasto jest idealne dla zespołu składającego się z maksymalnie 12 osób.

Zaprojektowane z myślą o efektywności, układ tego biura zapewnia każdemu członkowi zespołu wystarczającą przestrzeń do wygodnej i produktywnej pracy. Biurka o wymiarach 140x80 zapewniają maksymalny komfort. Ustawione w tzw. układzie wyspowym, zapewniają każdemu pracownikowi dużo przestrzeni i prywatności. Biuro jest bardzo dobrze oświetlone. Obok znajduje się biuro dla 6-8 osób, które jest idealną opcją dla rozwijających się zespołów. Dostępny parking kryty na przeciwko wejścia do kamienicy.

Szczególnie polecamy to biuro firmom, które dbają o wysokiej jakości przestrzeń biurową, jasne pomieszczenia i prestiż lokalizacji.

Specyfikacja i Wyposażenie
Udogodnienia w tym Budynku
Lokalizacja
Lokalizacja

Nasza lokalizacja Cluster Stare Podgórze to połączenie historii i nowoczesności. Budynek z 1892 roku został odrestaurowany i nadbudowany w 2021, oferując pięć pięter nowoczesnej przestrzeni biurowej.

W trakcie renowacji zadbaliśmy o zachowanie historycznego charakteru krakowskiego Starego Podgórza. Użyliśmy wysokiej jakości materiałów, a dekoracje i sztuka lokalnych artystów, w tym Bartłomieja Chwilczyńskiego, dodają charakteru.

Cluster Stare Podgórze to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie zarówno historię, jak i współczesność. Biuro dostosowane jest do najwyższych standardów, szczególnie pod kątem wyposażenia (ergonomiczne meble) jak i instalacji budynkowych (wentylacja i klimatyzacja, wysoki standard sieci IT). Naprzeciwko biura znajduje się kryty, wielopoziomowy nowoczesny parking.

Lokalizacja pozwala na spacery po sąsiadującym Parku Bednarskiego i Rynku Podgórskim. Znajdująca się niedaleko kładka o. Bernatka oferuje łatwe dotarcie do dzielnicy Kazimierz.

Oferujemy 1,250 m² powierzchni biurowej, w tym 14 serwisowanych biur dla łącznie 156 osób i 15 miejsc coworkingowych. Dostępne są również sale konferencyjne, idealne na spotkania i warsztaty.

Zapraszamy do naszej lokalizacji, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Pokaż więcej
Read less
Cena od 
990
PLN/
biurko
Cena przed obniżką: 
1 350 zł
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę lub zaplanuj wizytę, aby obejrzeć nasze biura osobiście.
Umów się na darmowy dzień próbnyZarezerwuj onlineUmów się na obejrzenie biura
Jesteś zainteresowany?
Wypełnij formularz lub zadzwoń bezpośrednio (+48) 726 550 404.
+
-
Przesyłając zapytanie akceptujesz treść Polityki Prywatności na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Dziękujemy za wypełnienie formularza kontaktowego.
Nas zespół wkrótce się z Państwem skontaktuje.

Zapraszamy do pobrania broszury biura i zapoznania się z ofertą lokalizacji.
Pobierz Broszurę Biura
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Uzyskaj spersonalizowaną ofertę