Sale Konferencyjne w Cluster - Twoje miejsce na spotkania biznesowe

Sale Konferencyjne w Cluster - Twoje miejsce na spotkania biznesowe

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, gdzie znajduje się idealna przestrzeń na konferencję, spotkanie biznesowe lub warsztat? My, w Cluster, mamy dla Ciebie odpowiedź. Nasze sale konferencyjne, zlokalizowane w historycznym sercu Krakowa na Placu Inwalidów, Starym Podgórzu oraz na Zabłociu, są miejsce, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dogodna lokalizacja

Zaplanowanie doskonałego spotkania biznesowego zaczyna się od wyboru odpowiedniego miejsca. Nasze obiekty zlokalizowane są w strategicznych punktach miasta, co gwarantuje łatwy dostęp do transportu publicznego, zróżnicowanych restauracji, a także innych kluczowych usług, które mogą być potrzebne podczas Twojego spotkania.

Niezależnie od wielkości i rodzaju Twojego spotkania, nasze sale konferencyjne oferują idealne rozwiązanie. Cluster Plac Inwalidów dysponuje komfortową salą konferencyjną mogącą pomieścić 13 osób. Natomiast w Cluster Stare Podgórze oraz Cluster Zabłocie, oferujemy dwie sale konferencyjne odpowiednio dla 10 i 8 osób. W każdej z nich, każde spotkanie, niezależnie od jego charakteru, stanie się wyjątkowym doświadczeniem.

Elastyczność

W Cluster, rozumiemy, że nie każde spotkanie jest takie samo i różni się wymaganiami. Dlatego oferujemy możliwość wynajmu sal na godziny lub na cały dzień, z możliwością dostosowania do Twojego harmonogramu i potrzeb. Czy planujesz spotkanie trwające godzinę, czy cały dzień, gwarantujemy, że Twoje doświadczenie z nami będzie niezrównane i w pełni satysfakcjonujące.

Komfort i serwis kawowy

Podczas długich spotkań biznesowych, nic nie dodaje energii tak jak dobra kawa. Dlatego oferujemy wyjątkowy serwis kawowy, z nielimitowaną kawą, herbatą i wodą, który z pewnością doda wigoru Twoim spotkaniom. A jeśli zechcesz przerwać na lunch, w Cluster Plac Inwalidów i Cluster Stare Podgórze w budynku znajduje się restauracja Wine Garage. Tutaj, możesz cieszyć się smacznym posiłkiem nie opuszczając naszego budynku, co pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas.

Najlepsze wyposażenie

Nasze sale konferencyjne są wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia efektywnych spotkań. Od dużego telewizora z urządzeniem Google Chromecast, który umożliwi bezprzewodowe prezentacje z ekranu laptopa, do zestawu głośnomówiącego, kamerki internetowej i tablicy suchościeralnej - wszystko jest zaprojektowane tak, aby umożliwić efektywną i płynną komunikację. Zapewniamy także kable HDMI i przejściówki do komputerów MAC, a nasz zespół techniczny jest zawsze na miejscu, aby pomóc w razie potrzeby.

Więcej niż tylko miejsce

W Cluster, oferujemy więcej niż tylko miejsce na spotkanie. To jest miejsce, gdzie pomagamy firmom rosnąć, poprzez zapewnienie im przestrzeni, która jest nie tylko funkcjonalna, ale także inspirująca. Naszą misją jest tworzyć środowisko, które stymuluje innowacje i twórczość, jednocześnie zapewniając wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia efektywnego biznesu.

Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swoją salę konferencyjną. 

Niech Twoje następne spotkanie będzie niezapomnianym doświadczeniem w Cluster.

hi@clusteroffices.com  

+48 726 550 404.

Date
News
By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.